Menu

Plaváreň je od začiatku novembra otvorená aj v ranných hodinách

V dnešnej uponáhľanej dobe máme čoraz menej času, a pritom od seba očakávame dokonalé výkony. S blížiacim sa koncom roka nás, viac než inokedy, začínajú dobiehať rôzne termíny, dostávame sa pod tlak a trpíme následkami stresu. Psychicky a duševne sme často vyčerpaní. Ideálnym spôsobom ako sa odreagovať, vypnúť neprestávajúce nutkanie niečo v hlave riešiť, či dobiť chýbajúcu energiu, je fyzická aktivita.

Je mnoho spôsobov športovania, no zo zdravotného hľadiska športom prístupným pre všetkých je určite plávanie. Vypočítať všetky výhody a zdravotné benefity plávania by bolo na podstatne dlhší článok. Vo Svite máme to šťastie, že v našom meste prevádzkujeme vlastnú plaváreň, ktorá je od 1. novembra otvorená už každý deň v týždni, a preto si môžete vybrať, ktorý čas je najvhodnejší práve pre vás.

Úplnou novinkou je zavedenie ranného plávania v utorok a piatok v časoch od 6.00 h do 8.00 h, takže do svojho pracovného dňa môžete vyraziť už s - vďaka plávaniu - rozbehnutou dávkou endorfínov v krvi. Nečakajte na novoročné predsavzatia! Začnite hneď a vyskúšajte, čo s Vami urobí pravidelné plávanie!

Nové otváracie hodiny plavárne nájdete TU.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Foto: ilustračné, BP Svit

Text: BP Svit