HLASUJTE ZA NOVÉ DETSKÉ IHRISKO VO SVITE

Spoločnosť LIDL znova vyhlásila súťaž v rámci projektu Ihrisko Žihadielko, ktorý je zameraný na rozvoj voľnočasových aktivít detí. V roku 2019 plánuje postaviť 10 detských ihrísk v mestách po celom Slovensku na základe výsledkov online hlasovania. Mestá, sú rozdelené do piatich kategórií podľa počtu obyvateľov. Svit patrí do kategórie s počtom obyvateľov do 11 999. Hlasovanie prebieha od 14. januára do 28. februára 2019.

Pomôžte svojim hlasom každý deň mestu Svit získať možnosť postavenia takéhoto ihriska vo Svite.

Hlasovať môžete na https://zihadielko.lidl.sk/

Návod ako hlasovať v súťaži:

• Hlasovať sa dá každý deň. Aby ste mohli hlasovať musíte sa v prvom rade zaregistrovať na stránke www.zihadielko.lidl.sk. Bez registrácie sa hlasovať nedá!
  • Následne kliknete na Prihlásiť cez Facebook alebo e-mailom, zadáte Vašu e-mailovú adresu, meno a kliknete na Zaregistrovať sa.
  • Registráciu je potrebné dokončiť overením telefónneho čísla prostredníctvom SMS kódu, ktorý Vám bude doručený po zadaní telefónneho čísla, na ktoré Vás systém vyzve. Prijatý SMS kód je potrebné zadať do políčka, ktoré sa Vám objaví na stránke a potvrdením ho odošlete.
  • Ak Vaša registrácia prebehne v poriadku, automaticky Vás systém prihlási a môžete HLASOVAŤ.
  • Kliknete na – HLASUJ a vyberiete mesto, za ktoré chcete hlasovať - do vyhľadávacieho poľa napíšte Svit a výber potvrdíte kliknutím na šípku alebo cez Enter. Zobrazí sa Svit a počet hlasov, následne kliknete na HLASUJ a takýmto spôsobom zahlasujete za Svit.
  • Po úspešnom odhlasovaní sa Vám zobrazí oznam: Ďakujeme za hlasovanie. Hlasovať môžeš opäť zajtra. Tvoj hlas sa pripočíta mestu do 5 minút. Zahraj si hru Bonusový medík a získaj bonusový hlas navyše. V sekcii Môj profil nájdeš históriu svojho hlasovania a taktiež tu môžeš zapnúť emailové upozornenie, aby si nezabudol/a hlasovať.
    Keď chcete získať aj bonusový bod (hlas) treba si zahrať hru.
  • Nezabudnite hrať bonusovú hru! Za každú sa pripočíta mestu jeden hlas navyše!
  • Kliknete na pokyn Hraj hru, Zahraj si hru a získaj bonusové body
    pre svoje mesto, Spustiť hru
  • Spustí sa krátka 3 minútová hra – stačí ak nahráte 200 bodov a hru necháte bežať na pozadí. Po skončení hry sa Vám zobrazí oznam: Gratulujeme! Splnil si výzvu a získal si bonusový hlas. Ak si nehlasoval za svoje mesto, tak rýchlo zahlasuj a pripočítame Ti bonusový hlas. Tvoj hlas sa pripočíta mestu do 5 minút. Tvoje skóre xxxx bodov.
    A takto pripíšete SVITU – Vaše 2 hlasy!
  • Pamätajte, čím viac hlasov, tým väčšia šanca pre ihrisko v našom meste!

Všetky Lidl ihriská Žihadielka spája jednotný motív rozprávkovej včielky Maji, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov veľmi dobre poznajú. Maja a jej priatelia sú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Skladbou je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov. Žihadielko so symbolom včielky Maji zaujme zaručene aj tých najmenších objaviteľov, ktorým je určená časť pri vstupe. Dopadovú plochu tvorí mäkká liata guma. Táto zóna ponúka veľa zábavy na pružinových hojdačkách, kolotoči či v domčeku určenom pre deti od 2 do 6 rokov. Samozrejmosťou je veľké pieskovisko. Práve vďaka dopadovej liatej gume sa môžu aj tí najmenší vyšantiť do sýtosti. Dominantou zóny pre deti od 6 do 12 rokov je športová zostava, ktorá nabáda odvážlivcov k množstvu lezeckých výziev. Vedľa športovej zostavy je malá dvojveža, z ktorej sa dá odbehnúť na dva rôzne typy hojdačiek umiestnených v zadnej časti ihriska. V tejto zóne tvorí dopadovú plochu štrk. Pri vstupe je stojan na bicykle, informačná tabuľa s prevádzkovým poriadkom a poruke je aj odpadkový kôš. Pre zvýšenie bezpečnosti hrajúcich sa detí je celé ihrisko oplotené. Dostatok lavičiek rozmiestených v každej časti ihriska zabezpečí aspoň chvíľu oddychu pre deti a ich rodičov.

Ihrisko Žihadielko je navrhnuté a realizované spoločnosťou, ktorá má tradíciu v tejto oblasti. Herné prvky sú z odolných materiálov a spĺňajú prísne kvalitatívne a bezpečnostné kritériá. Je samozrejmosťou, že všetky herné prvky detského ihriska prešli certifikáciou. Hodnota jedného Lidl ihriska Žihadielka je 87 000 €.