Menu

Hlasujte za Žihadielko a vyhrajte zaujímavé ceny

Mesto Svit sa v tohtoročnom hlasovaní o detské ihriská od spoločnosti Lidl drží vo svojej kategórii na zatiaľ na treťom mieste. Avšak aby v meste vyrástlo nové krásne detské ihrisko Žihadielko, musíme postúpiť minimálne na druhé miesto, k čomu však mesto potrebuje aktívnu účasť všetkých občanov. Preto sme sa rozhodli, že v spolupráci s aktívnymi občiankami pripravíme pre všetkých hlasujúcich súťaž, aby boli k hlasovaniu viac motivovaní.

Súťaž bude trvať od 21. januára do 28. februára 2019 a zapojiť sa do nej môžu nielen Sviťania, ale aj obyvatelia iných miest a obcí, ktorí budú v tomto období aktívne hlasovať za mesto Svit.

Podmienkou zaradenia do žrebovania je hlasovať za mesto Svit a hrať bonusovú hru na https://zihadielko.lidl.sk/ každý deň tak, aby súťažiaci hlasoval v súťaži minimálne 35-krát s tým, že pre mesto za každý z týchto dní hlasovania získa dva hlasy – jeden klasickým hlasovaním a druhý po odohraní bonusovej hry.  Po ukončení súťaže stačí pridať screenshot fotografiu obrazovky) so štatistikou vášho hlasovania do komentára k súťažnému príspevku na facebookovej stránke mesta Svit (https://www.facebook.com/svit.mesto/), ktorý bude uverejnený 28.2.2019.

Súťažiť  sa bude o tablet, vstup do wellness v hoteli Spolcentrum pre dve osoby, permanentku na krytú plaváreň či lístky na ľubovoľné podujatia organizované mestom počas roka.

Okrem tejto súťaže môžu aktívni hlasujúci súťažiť aj denne o zaujímavé vecné ceny prostredníctvom motivačnej facebookovej skupiny Žihadielko pre Svit! (https://www.facebook.com/groups/548205565683691/?fref=nf), kde každý deň o 7.00 h bude uverejnený príspevok so stanoveným cieľom (počtom hlasov), ktorý sa má v daný deň dosiahnuť a zároveň bude vyhlásená cena, o ktorú sa bude v ten deň súťažiť. Do súťaže sa budete môcť zapojiť tak, že na stránke  https://zihadielko.lidl.sk/ po prihlásení kliknete na svoje meno a spravíte screenshot (fotografiu obrazovky) so štatistikou vášho hlasovania za mesto Svit, aby bolo zrejmé, že ste v ten deň hlasovali. Nezabudnite si zahrať aj bonusovú hru, za ktorú môžete získať ďalší hlas! Tento screenshot potom pripojíte do komentára k súťažnému príspevku v skupine.

Ak sa do polnoci daného dňa podarí cieľ splniť a nazbierať určený počet hlasov, vyžrebujeme výhercu vecnej ceny. Pokiaľ sa cieľ naplniť nepodarí, vecná cena sa presúva do žrebovania na ďalší deň, kedy sa budú žrebovať dve ceny, samozrejme v prípade, že sa podarí naplniť stanovený denný cieľ.

Veríme, že to motivuje aj vás a pomôžete nám na ceste ku krásnemu novému detskému ihrisku! Hlasujte za naše mesto každý deň a zapojte sa do našich súťaží, nezaberie vám to viac ako tri minúty vášho drahocenného času.

 

 

Pravidlá súťaže:

  1. Hlasujte za mesto Svit v súťaži o detské ihrisko Žihadielko na https://zihadielko.lidl.sk/ minimálne 35-krát tak, aby Vám za každý deň započítalo do hlasovania dva hlasy (t. j. jeden po kliknutí na HLASUJ a druhý po odohratí bonusovej hry, za ktorú sa vždy pripočíta bonusový hlas).
  2. V posledný deň hlasovania, t. j. 28. februára 2019 kliknite na svoje meno a spravte screenshot (fotografiu obrazovky) so štatistikou vášho hlasovania (na stránke  https://zihadielko.lidl.sk/ po prihlásení kliknete na svoje meno v pravom hornom rohu). Obrázok najneskôr do 2. marca 2019 pripojte k súťažnému príspevku na facebookovej stránke mesta Svit (https://www.facebook.com/svit.mesto/), ktorý bude uverejnený 28.2.2019.
  3. Do losovania budú zaradení súťažiaci, ktorí hlasovali minimálne 35-krát výhradne za mesto Svit, pričom každý deň, kedy hlasovali, získali pre mesto dva hlasy (po hlasovaní, aj po odohratí bonusovej hry).
  4. Počas trvania hlasovania o detské ihrisko Žihadielko sa bude denne súťažiť o ďalšie vecné ceny. Každý deň ráno o 7.00 h bude prostredníctvom motivačnej facebookovej skupiny Žihadielko pre Svit! (https://www.facebook.com/groups/548205565683691/?fref=nf) stanovený cieľ (počet hlasov), ktorý chceme v predmetný deň splniť a zároveň bude vyhlásená vecná cena, o ktorú budete môcť v ten deň súťažiť. Do súťaže sa budete môcť zapojiť tak, že na stránke  https://zihadielko.lidl.sk/ po prihlásení kliknete na svoje meno v pravom hornom rohu a spravíte screenshot (fotografiu obrazovky) so štatistikou vášho hlasovania za mesto Svit, aby bolo zrejmé, že ste v ten deň hlasovali. Nezabudnite si zahrať aj bonusovú hru, za ktorú môžete získať ďalší hlas! Tento screenshot potom pripojíte do komentára k súťažnému príspevku v skupine.
  5. Ak sa do polnoci daného dňa podarí cieľ splniť a nazbierať určený počet hlasov, vyžrebujeme výhercu vecnej ceny. Pokiaľ sa cieľ naplniť nepodarí, vecná cena sa presúva do žrebovania na ďalší deň, kedy sa budú žrebovať dve ceny, samozrejme v prípade, že sa podarí naplniť stanovený denný cieľ.
  6. Súťaže sa môžu zúčastniť nielen Sviťania, ale aj obyvatelia iných miest a obcí.
  7. V prípade, že sa výhercom stane osoba mladšia než 18 rokov alebo osoba bez spôsobilosti na právne úkony alebo osoba s obmedzenou právnou spôsobilosťou na právne úkony, výhra bude odovzdaná jej zákonnému, resp. právnemu zástupcovi po preukázaní oprávnenia zástupcu konať v mene zastúpeného výhercu.
  8. Výhra v súťaži nie je právne nárokovateľná. Výhercovia budú kontaktovaní po žrebovaní správou na Facebooku, za účelom dohodnutia spôsobu a termínu odovzdania cien.