Deň matiek

Vedenie mesta Svit praje všetkým mamičkám, starým mamám a prastarým mamám všetko najlepšie ku Dňu matiek, najmä pevné zdravie a tiež to, aby ich v tento deň, ale aj v ďalších nastávajúcich dňoch života sprevádzala pohoda, porozumenie, láska a zaslúžená úcta.

Milé mamičky, druhá májová nedeľa patrí všetkým Vám. Vám, ktoré ste nám darovali život. Vám, ktoré ste kvôli nám prebdeli nejednu noc. Vám, ktoré viete rozžiariť všetky naše dni. Vám, ktoré pri nás stojíte nielen v dobrom, ale aj v zlom. Vám, ktoré ste pri nás vždy, aj keď prekonávame ťažké životné skúšky, krízy a neúspechy. Vám, ktoré vždy držíte s nami a pomáhate nám. Vám, ktoré nám svietite do tmy. Ďakujeme za to, že ste.

Všetky kvety do rúk mamy,
vkladám ako drahokamy.
Za jej lásku plnú nehy,
za zelené detské brehy.

Za jej štedrosť, starosť v hlave,
za dni šťastné, za dni hravé,
za rozprávku nad kolískou,
za to, že vždy stojí blízko.

Mesto Svit zároveň pripravilo pre všetky mamičky malý divadelný darček. V stredu 31. mája 2017 o 19.00 hod. Vás všetky pozývame do Domu kultúry na divadelné predstavenie Don Quichot a Sancho Panza v podaní Divadla COMMEDIA z Popradu.

Viac info na http://svit.sk/podujatia/207.

Vstup na uvedené predstavenie je pre všetky mamičky voľný! Tešíme sa na Vás!