Počas horúcich dní sa môžete osviežiť vodnou hmlou

Pravdepodobne ste si už v blízkosti autobusovej stanice všimli jednu z letných noviniek - vodnú hmlu. Jej cieľom je spríjemniť počas horúcich  letných dní pobyt v meste nielen jeho obyvateľom, ale aj návštevníkom.

Inšpiráciou pre realizáciu tzv. vodnej hmly boli väčšie mestá, ktoré takúto novinku postupne zavádzajú, keďže osvieženie počas horúcich letných dní padne dobre snáď každému. V prevádzke bude počas horúcich letných dní od rána do 18.00 hod. Veríme, že širokú verejnosť táto novinka zaujme a v horúcich dňoch spríjemní chvíle strávené v meste. Rozprašovače vodnej hmly fungujú na princípe atomizácie vody na mikročastice vodnej hmly. Znamená to, že chladná "sprcha" vás pri prechode popod trysky len jemne ovlaží.